II Margoniński Bieg Charytatywny

  Burmistrz Margonina Janusz Piechocki zaprasza na II Margoniński Bieg Charytatywny "Otwórz serce dla Łukasza", który odbędzie się 12 maja 2018 r.

  Idea zawodów pojawiła się w zeszłym roku, kiedy połączono 2 wydarzenia sportowe - bieg charytatywny organizowany przez Panią Katarzynę Kado, szefa Sztabu WOŚP w Margoninie, oraz "Bieg z Burmistrzem" wylicytowany podczas 25. Finału WOŚP w Margoninie. Tak powstał pomysł cyklicznej imprezy sportowej o nazwie Margoniński Bieg Charytatywny.

  W 2017 r. biegliśmy pod hasłem "Otwórz serce dla Mikołaja", a tegoroczna II edycja Margonińskiego Biegu Charytatywnego organizowana jest pod hasłem "Otwórz serce dla Łukasza". Do wyboru są 3 trasy: 1500 m, 5 km oraz półmaraton 21 km. Opłata startowa wynosi minimum 20 zł od osoby. Trasy 5 km i 21 km można przebyć rowerem, a na dystansie 5 km przewidziany jest też nordic walking. W biegu może wziąć udział każdy.

  Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Margoninie, ul. Polna 6. Organizatorem biegu jest Pani Katarzyna Kado. Patronat sportowy nad wydarzeniem objął burmistrz Margonina Janusz Piechocki, który wystartuje w biegu na 21 km.

  Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/218272722265009/ ZAPRASZAMY!


  Zobacz także