herb Miasta i Gminy Margonin

  Szanowni Państwo, 

  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach informuje, że 15 lipca 2020r., podpisał z Zarządem Województwa Wielkopolskiego umowę o dofinansowanie projektu z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020: „Program rehabilitacji neurologicznej osób po udarach mózgu w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Szamotułach”

  Celem programu jest poprawa sprawności funkcjonalnej oraz poznawczej u osób po przebytym udarze mózgu, poprzez działania zdrowotne i edukacyjne w celu przyspieszenia ich powrotu do życia społecznego i zawodowego w okresie realizacji programu. Wsparcie otrzymają także opiekunowie osób po udarze mózgu, w postaci działań edukacyjnych.

  Projekt realizowany będzie w formie bezpłatnych, 3-tygodniowych, dziennych (z zapewnieniem wyżywienia) turnusów rehabilitacyjnych, w ramach których pacjenci po konsultacjach z lekarzem specjalistą oraz fizjoterapeutą kierowani będą na:

  • zabiegi neurofizjoterapeutyczne,
  • zabiegi fizykalne,
  • terapie zajęciowe,
  • terapie neurologopedyczne,
  • terapie neuropsychologiczne

  Program finansowany jest ze środków: Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz Powiatu Szamotulskiego.

  Więcej informacji na stronie: https://szamotuly.med.pl/poudarze/

  Zapisy do programu: http://szamotuly.med.pl/deklaracja-uczestnictwa/

  Zachęcamy do dalszej dystrybucji Programu wśród mieszkańców Państwa Powiatu oraz Gminy. Szpital dysponuje ulotkami oraz plakatami, które może przekazać celem promocji projektu. Wszelkie pytania proszę kierować bezpośrednio do koordynatora projektu, tj.

  • Justyna Roj-Zawal, tel. 61 29 27 124, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  W załączeniu przesyłam również informację Dyrektora SPZOZ w Szamotułach oraz w wersji elektronicznej ulotkę i plakat informacyjny.

  Z upoważnienia

  Dyrektora SPZOZ w Szamotułach

  Remigiusza Pawelczaka

   

  Z poważaniem

  Szymon Anioł

  Kierownik

  Dział Techniczno-Administracyjny

  tel. +48 61 292 7125

  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach

  64-500 Szamotuły, ul Sukiennicza 13

  NIP 787-18-07-873 Regon 000553822

  ==========================================================

  www.szamotuly.med.pl

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  tel. +48 61 292 7101

  fax +48 61 292 7102

  Do pobrania:


  Zobacz także