Herb Miasta i Gminy Margonin

  Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie z Panem Pawłem Gruzą, Wiceministrem Finansów, Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Finansów, organizowane przez Pana Bartłomieja Wróblewskiego, Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Spotkanie w formie dyskusji poświęcone będzie bieżącym sprawom gospodarczym oraz planowanym zmianom w systemie podatkowym dla przedsiębiorców.

  Wielkopolscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość wyjaśnienia ważnych kwestii, przekazania rządowi swoich uwag i sugestii oraz bezpośrednich, kuluarowych rozmów.

  Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 listopada w godzinach 11.00 – 13.00 w siedzibie World Trade Center Poznań, przy ul. Bukowskiej 12.

  Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 537 536 194

  Paulina Molska
  PROJECT MANAGER
  WORLD TRADE CENTER Poznań sp. z o.o.


  Zobacz także